همینجوری ... تازه ادامه هم دارد !

هر چه خودمان را بر انداز می کنم تو آینه ، قیافه مان به آدم سی ساله نمی خورد . به چند ساله می خورد نمی دانم . قاطی پاتی شده ایم بد ... یا حرفمان نمی آید یا می آید که همین جور است : قاطی پاتی . بقول «طهماسبی» جور وا جوریم دیگر . آقای جور وا جور . خوراک فرهنگیمان ته کشیده . بزرگان قوم که قرباتشان بروم همه سینه ی قبرستانند . ما ترکشان را هم که دیگر تهش را در آورده ایم ... خودمان را هم دیگر خودمان به کافه راه نمی دهیم . از بس پر از دود است و لب و رنگ و فوران حس جفت گیری  و کج و کوله شدن ها و جفتک انداختن های روشنفکری. اولش خوشمان می آمد . مثل «اونی» که اولش شیرین بود و ازش خوشمان می آمد. حالا دیگر نه . یک جوری می شویم . حالمان بد می شود و می زنیم بیرون و ول می شویم توی کثافت خانه های شهر که بازم دود است ولی با منشای غیر انسانی ... این « محسن » بد جوری عر می زند . دست «گلی » را گرفته و دوتایی دارند « حسن زیرک » را توی قبر می لرزانند . حق دارد . پولش را داده اند و خرجش کرده اند . یه چیزی باید بگوید که نگویند لال است ولی نمی دانم چرا از این همه آدم گیر داده به این همشهری ما . رادیومان ، تلویزیونمان همه یا خاموش است یا برفکی . دیگر از همه شان بدم می آید از «علی » و «محمود » گرفته تا « محمد » و «حسین » و « مهدی » .  همه خودشان را جردادند  که ارث و میراث پدر دینامیت برسد به این سیاه برزنگی .

دارم اعصاب خرد می کنم ؟ حالا کجاش را دیدی ... لنگ کارهایم روی هوا مانده مثلا  قول دادیم سناریو بفرستیم براش اونور دنیا ، نمی داند مثل خر گیر کردیم توی قضیه ی «شیوا » و « رویا » و «رامین » . « چیثتا » را لازم دارد تا همچین سر و ته همه را به هم بدوزد که بند جوراب رویا گره بخورد که تنبان رامین . از بس وارد است پدر سگ . کارش است دیگر . ازش پول در می آورد ... گفته اند بیبی فیسیم . نگفته اند که باید فسیل بشویم . حالا کو تا 36 سالگی . شاید همه چی فرت شد و 40 سال دیگر هم لنگمان به زمین نرسید .

می گویند خوب ما توی این سالها که گذشته زن گرفتیم بچه دار شدیم . تو چه غلطی کردی ؟ می گویم : ما هم وایسادیم ببینیم که شما چطوری زن می گیرید و بچه دار می شوید .

می گویند : تمام این سالها را ؟ می گویم : تمام این سالها را ...

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
وریا

دیدی این مردک خرشانسه! امیدوارم "گلی" کوفتش بشه! با این کارها، کافیش نبود که زنده هایی مثل مشکاتیانه، دغ مرگ کنه بذاره سینه قبرستان، حالا نوبت لرزاندن تن مرده ها تو گوره. حالا بعضی از کولاژهاش قابل شنیدنه و بالاخره میشه به عنوان اثر یه سری تاثیرات و تحرکات هنرمندانه درنظر گرفتشان. اما اصرار به همچین تقلیل هایی از آثار شنیدنی و در جایگاه خود کامل، توجیه ناپذیره. بالاخره یه جایی تو همون دود و کثافت ها یه سری از این "بزرگان قوم" هنوز زندن. دست ما هم که کوتاه و ...

عاطفه اسکندری

سلام همکلاسی! اولا لینکتون کردم. . . ... بازم میام می خونم. فعلا هیچی !

كوقه

وريا جان ! ميخانه اگر ساقي صاحب نظري داشت/ ميخاري و مستي ره و رسم دگري داشت ...

فاطی

چیستا[نیشخند]

كوقه

م م م م اصلا چیصتا !!

راحیل

خداییش الکی الکی یک سال شدها! واقعاً که! :))

سیمین

ای شیوا! همین یکبار که به جهان آمدم مرابس . چون مرا بمیرانی بر من منت گذار و دیگر باره به این جهانم باز مگردان . کالیداس (شکونتالا)