اين فيلتر چی ها

اين فيلتر چی ها گندش را در آورده اند . با کلی جستجو بالاخره سايتی را پيدا کردم که توش اطلاعات مورد نيازم برای نوشتن برنامه ای به زبان دلفی بود ... کلی ذوق کردم . لينک را که کليک کردم با کمال ناباوری ديدم فيلتر شده است . کف کردم . مسلما لازم به توضيح نيست که لايبرری های کد غالبا صفحه هايی هستند که تماما متن است . آن هم به زبان ماشين و برنامه ! حالا سوال اينجاست که آقايان فرهنگ پرور و علم دوست چه مسئله ی غير اخلاقی يا اسلام بر باد دهی در آن پيدا کردند که اينطوری درش را تخته کرده اند ... الله اعلم .

/ 5 نظر / 9 بازدید
رها

من هم با مسئله مشابه روبه رو شده ام. خلاصه مقاله ای را که حسابی به دردم می خورد پيدا کرده بودم و دنبال اصل آن می گشتم. مقاله کاملا علمی و مربوط به ارتقا سلامت کارکنان در محل کار بود. پس از جستجو در اينترنت جايی را که اصل آن را داشت پيدا کردم. با خوشحالی رويش کليک کردم و خنده به لبهايم خشک شد!

مینا

سلام خواننده قدیمی! خوبی؟ من هم چند بار به وبلاگت سر زدم. خوشحالم که هنوز می نویسی. نوشتنت مستدام

Fati

به قول يکی ميگفت تا ميزنی womenفيلترش ميكنن حالا ببيني چي توش ديدن كه اينم فيلتر كردن ميگن سايت پورنجاتي مدتها فيلتر بوده چون اول اسمشpornبوده

samina

ای بابا کجای کاری! من هرچی مقاله درسی هم search ميکنم، سايت های مرتبط با اون فيلتر شده! منظورم تو دانشگاه و در محيط کاملاْ علميه! نه در کلفی نت!

کوقه

خوب اينم از مشکلات رشته ی شماست ديگه..!!