در باب پوپوليسم ستيزی شيخ کوقه (رضی الله عنه )

اشکبوس می گويد : نقد پذير نيستی ديگر دکتر جان ! تحمل انتقاد سازنده را نداری..

می گوييم : يک کاره بگو اجق وجقی شده ايم رفته است پی کارش ديگر .

می گويد : دور از جانت دکتر جان ... ما که اين را نگفتيم .ما فقط گفتيم کسی که هيچکس نه از نوشته هايش سر در می آورد نه از کامند هايش ، لابد يک چيزيش می شود ديگر . منظورمان همان آنرماليت و از اين حرفاست ..

می گوييم : خب ما اينجوری نوشتنمان می آيد ...چکار کنيم .همينجوری فقط بلديم .

می گويد :  فدايت شوم ... اگر اينجوری پيش برود که بايد در تزريقاتی را گل بگيريم .آخر فکر آبروی ما را هم بکن ... چهار سال است دکان باز کرديم ، فقط ۸ تا کامنت !!

می گوييم : خوب تو بگو چکار کنيم .ما که از اول مشنگ بوديم ، مصرف سرب و دودمان هم رفته است بالا . ديگر حکما يادمان بيايد که ناهار چی خورده ايم بايد کلاهمان را بياندازيم بالا .

می گويد : زياد به خودت نمی خواهد فشار بياوری که ... فقط همين کار را بکن که ملت می کنند. .. آخر اگر قرار بود هر کس هرچيزی را که از مخيله اش می گذرد بنويسد که سنگ روی سنگ بند نمی شد . والله به خدا !

می گوييم : باشد ، خيلی خوب . برای اينکه ثابت کنيم اوستای پوپوليسم گريز و دموکرات منشی هستيم پيشنهادت را قبول می کنيم ... ساده می نويسيم .سادۀ ساده ...

/ 7 نظر / 9 بازدید
تينوش

خوب به نظر من شما این جا رو درست کردی که اون چیزی که دلت میخواد بنویسی نه اون چیزی که خواننده هات ميخوان. درسته؟!خوب حالا مثلا من يکی نوشته هاتو نميفهمم لزومی نداره جوره ديگه بنويسی. موفق باشی

رها

ممنون که سر زدی. در ضمن خيلی هم قشنگ می نويسی اينو از طرف من به اشکبوس حتماْ بگو

قهوه چی

من با تينوش مخالفم. آدم چيزی را که برای دل اش مينويسد را توی وبلاگ نمينويسد. توی دفتر خودش مينويسد. توی وبلاگ برای ديگران مينويسی و بايد سليقه آنها را هم در نظر بگيری. (مخصوصا اگر خوانندگان کم هوش و سوادی مثل من قهوه چی کمتر از دیپلم داشته باشی ! )ضمنا سادگی هميشه به معنای بی محتوايی و بی ارزشی نيست. خيلی اوقات سادگی زيبايی و وقار بيشتری دارد. مخصوصا در نوشتن که گاهی ساده نويسی مشکل تر است.

تينوش

خوب اخه شما در يه نوشته چه جوری سليقه ۲۰ نفر رو که ممکنه بيشتر اونا رو از طريق وب شناخته باشين در نظر ميگيرين؟؟؟؟؟.من وبلاگ ندارم و مطمئنا شما بهتر از من ميدونين.

رها

نمی دونم شما حکايت اون نوه و پدربزرگ که با الاغشون مسافرت می کردن رو شنيدين یا نه؟

Fati

اجق وجق شدی؟؟؟!!!! يعنی نبودی؟

نیک یار

سلام بحث بهس سنگینیه ... بهران مخاتب و مشطری مهوری و ... نه کار ازین هرفا گزشطه ... دکتر قبول داری که مخاطب حق داره که یه چیزایی دسگیرش بشه... با این پست موافقثم ( لتفن ) یه کم زیر دیپلم هم برامون بنویس. راستی اگه تونستی به آق طیب سر بزن لینکش تو وبلاگمه.